Restauracja

Catering

Фотогалерея

Готельно-відпочинковийкомплекс «Галицька Корона» у Львові пропонує виїзний кейтерінг з великими можливостями. З нами ви зможете провести свято або банкет, де побажаєте - взаміському будинку, на природі, в офісі. Виїзне ресторанне обслуговування останнімчасом стало популярним напрямком. У зазначене замовниками місце доставляютьсянапої, страви, з урахуванням всіх побажань і специфікою заходу. Доставказдійснюється швидко, в точно обумовлений час. Додатково надаємо інші послуги.Виїзний ресторан від Галицької корони перетворить будь-яке свято в незабутню,яскраву подію.

 

Catering європейського рівня

Обслуговування звиїздом актуально в будь-який час року. Клієнти самі вибирають місця проведеннясвята. Ми забезпечуємо ресторанне обслуговування, де побажають замовники.Послуга включає не тільки меню закладу, а й особливе обслуговування зісценаріями.

Якісноорганізуємо будь кейтеринг:

  • для корпоративного заходу - з доставкою в офіс, на підприємство.
  • для святкових подій - підготуємо вечірку, пікнік, ювілей, весілля, випускний бал, тренінг, тімбілдінг, барбекю, презентацію і багато іншого;
  • дитячий - з приготуванням спеціального меню і оригінальними розвагами, з урахуванням віку дітей.

Враховуємо складгостей, привід проведення свята, специфіку. Також пропонуємо проведеннявиїзного ресторану з частковим обслуговуванням.

1. Для діловоїнаради, конференції - бенкети-коктейлі.

2. СвяткуванняДня народження - бенкети-чаї.

3. Захід звеликою кількістю учасників - бенкети-фуршети.

4. Шведськістоли.

 

Переваги виїзного кейтерингу

«Галицька Корона»готова запропонувати для виїзного ресторанного обслуговування широкий вибірстрав, напоїв. Замовивши послугу у нас, ви можете складати меню самі, виходячизі свого смаку. Наші співробітники допоможуть підібрати страви, що ідеальнопідходять під вашу подію.


Ви отримуєте сервіс високого рівня за доступною вартістю. Висококваліфікованийперсонал. Офіціанти, майстерно володіють ремеслом, і кухарі - справжні асикулінарного мистецтва. Наші страви задовольнять найвибагливіших гурманів.Готельно-відпочинковий комплекс «Галицька Корона» зробить все, щоб захід ставнезабутнім, яскравим. Атмосфера сподобається всім гостям. Правильно сплануємо програму,в тому числі пікнік на природі, виїзний корпоратив, ювілей компанії.

Do usług:
Меню